Tuzla Vajinal Estetik

Tuzla cinsel organ estetiği için bu semtteki kliniğimiz size çok iyi tedavi seçenekleri sunar. İstanbul Klinik olarak geniş kapsamlı vajinal estetik operasyonları gerçekleştirmekteyiz. Birçok sorun ile ilgili etkili ve başarılı çözümler sağlıyoruz. Vajina estetiği kadınların çoğu için oldukça önemlidir. Hem kendinize güveniniz artacak hem de cinsel yaşamınızdan daha çok keyif alabileceksiniz.

Vajinal Estetik Ameliyatı Niçin Yapılır?

Tuzla vajinal estetik kliniğimizde cinsel organ estetiği yaptırmak isteyenler şu nedenlerle başvuru yapmaktadırlar:

  • Vajina iç dudaktaki sarkma ve buruşmaların giderilmesi
  • Vajina iç dudak estetiği
  • Vajina dış dudak estetiği-dolgu yaptırmak
  • Vajina daraltmak
  • Klitoris estetiği
  • G noktası büyütmek
  • Renk açmak

Vajinal estetik ameliyatı için bize başvuranlar çoğunlukla idrar kaçırma, cinsel ilişki esnasında gaz kaçırma, vajinal bollaşmadan ötürü cinsel ilişkiden keyif almama, vajina dudaklarından sarkma ve buruşma gibi nedenlerle gelmektedirler.

Tuzla Vajinal Estetik 2

Vajinal Estetik Ameliyatı Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

Cinsel estetik ameliyatı olarak da isimlendirilen vajinal estetik ameliyatımız sonrasında hastalarımızın dikkat etmeleri gereken bazı unsurlar bulunur. Ameliyat ertesinde normal yaşama dönmek fazla sürmez ancak önlemler alınmalıdır.

Özellikle vajinal daraltma işleminden sonra havuz veya deniz gibi su birikintilerine girmek, cinsel ilişkiye girmek sakıncalıdır. En az 40 gün bu tip aktivitelerden uzak durulmalıdır.

Tuvalet temizliği en önemli konulardan biridir. Tuvalet sonrası temizlik dikkatlice gerçekleştirilmektedir. Doktorunuz önerdiği takdirde krem kullanabilirsiniz.

Her vajinal ameliyat işleminin yöntemi farklıdır ancak genellikle uzun sürmeyen operasyonlar olarak değerlendirilebilir.

Vajinal Estetik Fiyatları Nedir?

Tuzla vajinal estetik ameliyatlarımız steril ve hijyenik bir ortamda yapılır. Her biri alanında uzman olan doktorlarımız işlemleri gerçekleştirmektedir. Hastalarımız estetik ameliyat sonuçlarımızdan son derece memnundurlar. Fiyatlarımız da kalite standartlarımıza göre oldukça uygundur. Net tedavi ve fiyat bilgisi almak için kliniğimizden randevu talep edebilirsiniz.

 

Aynı zaman da Tuzla kalıcı kızlık zarı dikimi ve Tuzla kürtaj işlemleride kliniğimizde gerçekleştirilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Whatsapp