Pendik Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarının kısa bir operasyon ile onarımına yer verilmektedir. Bu anlamda Pendik kalıcı kızlık zarı dikimi için özel birkaç teknik göz önünde bulundurulur. Sonuç olarak yaklaşık 30 dakikalık bir uygulama neticesinde orijinal hale gelmesi sağlanır. Yani ilk ilişki neticesinde yine kanamanın oluşması mümkün. Bu anlamda isteyenlerin ilişkiye girmeden 20 gün öncesinde de geçici kızlı zarı dikimi yaptırmaları mümkün.

 

Kalıcı Kızlı Zarı Dikimi Nasıl Yapılır?

 

Pendik kalıcı kızlık zarı dikimi adına fler yönteminin göz önünde bulundurulması söz konusudur. Şöyle ki bu yöntem için lokal anestezi zemin edilir. Böylece ağrı ya da acı hissetmeniz mümkün olmayacaktır. Beraberinde ise;

 

  • Damarlı dokular sayesinde yeni bir kızlık zarının oluşturulması sağlanır.
  • Yeni oluşumun yıllar geçse de ilişkiye girmeden yıpranması mümkün değil.

 

Sonuç olarak kalıcı kızlık dikimi için fler yöntemine başvurulmaktadır. Kadınların korunduğu süre boyunca kızlık zarında herhangi bir yırtılma ya da açılma meydana gelmez. Aksine ilişkiye girenlerin dahi bu operasyon neticesinde kanaması olacaktır.

 

Kızlık Zarı Dikimi Öncesi

 

Dikime geçilmeden önce uzmanların genital bölgeyi tetkik etmeleri söz konusudur. Özellikle de akıntı sorunu yaşayan kadınların başta bu soruna yönelik tedavi görmeleri gerekir. Bir de kötü kokulara yönelik tedavilere yer verilmektedir. Pendik kalıcı kızlık zarı dikimi neticesinde tam sonuç almak istiyorsanız başta bu sorunları ortadan kaldırılması gereklidir.

 

Kızlık Zarı Dikimi Sonrası

 

Operasyondan sonra bölgeyi korumanız önem arz ediyor. Özellikle de çok ağır eşyalar kaldırmamaya ve ağır sporlar yapmamaya özen göstermenizde fayda var. Önceden de belirttiğimiz gibi lokal anestezi eşliğinde uygulamaya yer verilir. Bu nedenle hastanede kalmanıza gerek kalmaz. Direk olarak operasyon sonrası günlük hayatınıza devam edebilirsiniz.

 

Aynı zaman da Pendik Kürtaj ve Pendik Vajinal Estetik işlemleride kliniğimizde gerçekleştirilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Whatsapp