Pendik Vajinal Estetik

 

Vajinal estetik sayesinde görünüş ve konfor açısından bir hayli rahatlık kazanacağınız açık durumda. Aynı zamanda estetik müdahalelerin, cinsel ilişkiye de faydalı olduğu ispatlanmıştır. Bu anlamda Pendik vajinal estetik uygulamalarının bir hayli talep gördüğünü belirtmek gerek. Şöyle ki;

 

  • Kadınların şikayetçi oldukları konular üzerinden aydınlatılması esas alınır.
  • Şikayetlerin sonlandırılması sadece birkaç dakika sürmekte.
  • Estetik uygulamalar kısa sürdüğü gibi günlük hayatınıza devam etmeniz de mümkün olmakta.

Pendik Vajinal Estetik 2

 

Doğum Sonrası Vajinal Estetik

 

Pendik vajinal estetik için genel olarak doğum yapan kadınların başvuruları dikkat çekmektedir. Öyle ki doğumdan sonra kadınların başta genital ve meme olmak üzere çeşitli bölgelerden deforme oldukları görülüyor. Bu deformasyonlardan kaynaklı olarak psikolojik sorunlar baş gösterebilir. Sorunların cinsel hayatı dahi engellediği açık durumda. Örneğin doğumdan sonra;

 

  • Vajinal genişleme yaşayan kadınların cinsel hazza ulaşamadıkları biliniyor.
  • İç dudaklarda sarkma yaşanması ise estetik görünümlerine engel oluyor.

 

Bu gibi şikayetlerin sonlandırılması ise çok basit. Birkaç dakikalık estetik müdahaleler neticesinde eski formunuza kavuşmanız mümkün olacaktır.

 

Genital Estetik Uygulamaları

 

Şikayetlere göre tetkikler gerçekleşir ve uygulamalara yer verilir. Örneğin vajina daraltma ya da genişletme için harekete geçilir. Hem iç hem de dış dudak küçültme için de ayrı estetik uygulamalar mevcut durumda. Kızlık zarı dikimi dahi bunlar arasında yerini almıştır. Üstelik hem kalıcı hem de geçici olacak şekilde dikim operasyonlarına yer verilmektedir.

 

Genital Estetik Şikayetleri Nelerdir?

 

Pendik vajinal estetik alanına genelde doğum yapan kadınların başvurduğu açık durumda. Özelikle de deformasyon şikayetlerine yönelik operasyonlara yer verilmektedir. Şekil bozuklukları ve cinsel şikayetler de beraberinde gelir. Hatta cilt rengine yönelik estetik uygulamalar mevcut durumda. Genital bölgede rengin beyazlaşması için de özel tekniklere geçilir ve şikayetlerin sona ermesi sağlanır.

Aynı zaman da Pendik kalıcı kızlık zarı dikimi ve Pendik Kürtaj işlemleride kliniğimizde gerçekleştirilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Whatsapp