Ümraniye Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi

Ümraniye kalıcı kızlık zarı operasyonu için sağlam ve etkili sonuçlar alabileceğiniz bir klinik arayışınız varsa, İstanbul Klinik olarak size en iyi biçimde yardımcı oluyoruz. Tıbbı müdahalelerimiz hastalarımızın sağlık durumlarına, anatomilerine ve isteklerine göre yapılıyor. Ortam oldukça steril ve sağlık koşulları da oldukça uygundur.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Nedir?

Ümraniye kalıcı kızlık zarı dikimi için İstanbul Klinik merkezimize başvurabilirsiniz. Ümraniye semtinde bulunan kliniğimizde kalıcı kızlık zarı dikimi ameliyatı yapılmaktadır. Bu işlem, ilişkiye girmekle ya da bazı başka nedenlerle bozulan kızlık zarının onarılmasını ifade eder. Bakire birindeki kızlık zarı yeniden oluşturulmaktadır ve aynı sonuç alınmaktadır.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır?

Kalıcı kızlık zarı ameliyatı kliniğimize hijyenik koşullar altında gerçekleşmektedir. Genital bölge ameliyatlarımızdan olan kalıcı kızlık zarı dikimi hastalarımızın istedikleri sonucu vermektedir. Alanında uzman doktorlarımız kızlık zarı dikimini flep yöntemiyle gerçekleştirmektedir.

Flep dokular vajinanın içinde bulunurlar. Kızlık zarı dikimi işleminde de bu dokular yerinden kaldırılır ve yeni bir doku oluşturulur. Bu işlem sonucunda ortasında vajinal sıvıların, adet kanının çıkmasını sağlayan bir delik olan zar yeniden oluşturulur. Cinsel ilişkiye girildiğinde zarın yırtılması halinde kanama gerçekleşecektir.

 

Ümraniye Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi 2

Kalıcı Kızlık Zarı Ameliyatı Tekrarlanabilir mi?

Ümraniye kalıcı kızlık zarı dikimi ameliyatı sonucunda zar, ilişkiye girene kadar bozulmaz. Geçici kızlık zarı ameliyatlarında operasyon sonrasında birkaç gün içinde ilişkiye girmek gerekmektedir.

Kalıcı kızlık zarı ameliyatı tekrarlanabilir. Ayrıca daha garantili sonuçlar verdiği için geçici kızlık zarı dikimine göre tercih edilmektedir. Kan miktarı, rengi vb. unsurlarda bir değişiklik olmaz. Kişilerin anatomi farklılıklarına göre sonuç değişir ancak bakireyken ilişkiye girdiğinizde karşılaşacaklarınızın aynısı gerçekleşecektir.

Ümraniye kliniğimizde fiyatlar değişmektedir. Öncelikle bizden randevu alabilir, fiyatlar/tedavi hakkında bilgi alabilir ve uygun fiyatlarla kısa sürede kızlık zarı dikimi ameliyatı olabilirsiniz.

Aynı zaman da Ümraniye kürtaj ve Ümraniye kalıcı kızlık zarı dikimi işlemleride kliniğimizde gerçekleştirilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Whatsapp