Ümraniye Vajinal Estetik

Ümraniye cinsel organ estetik ameliyatı için İstanbul Klinik merkezimize başvuru yapabilirsiniz. Vajinal organ estetiği kadınların kendilerine güvenini arttıran, onlara daha iyi hissettiren ve cinsel hayatlarından keyif almalarına yardımcı olan bir işlemdir. Uzman hekimlerimiz bu işlemlerden en iyi sonuçları almanızı sağlayacaktır.

Vajinal Estetik Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Cinsel organ estetiği ameliyatı hangi alanda olduğuna göre farklı yöntemlerle gerçekleşmektedir. Vajinal estetik işlemleri kapsamına birçok konu girmektedir. Her biri için uygulanacak tedavi yöntemi de doğal olarak değişmektedir. Vajinal estetik ameliyatları çok hijyenik koşullar altında gerçekleşir.

Steril bir ortamda, alanında uzman olan hekimler tarafından yapılan ameliyatlarımız ile vajinal bölgedeki estetik sorunlarınız kısa sürede düzelecektir.

Vajinal Estetik Neden Yapılır?

Ümraniye vajinal estetik işlemleri birçok sorunun düzeltilmesini kapsar. Vajinal estetik ameliyatlarımız şunlardır:

  • Vajina daraltma
  • G noktası büyütme
  • Dış dudak estetiği- dolgu
  • Dış dudak beyazlatma-renk açma
  • Klitoris estetiği
  • İç dudak estetiği
  • Vajina dudaklarındaki sarkma ve buruşuklukların giderilmesi
  • Doğum yapma kaynaklı genital sorunlar
Ümraniye Vajinal Estetik 2

Ümraniye Vajinal Estetik İşlemleri

Vajinal estetik ameliyatlarımız, genellikle kısa sürmektedir. Hastalarımız ameliyat sonrasında 40 gün boyunca cinsel ilişkiye girmemelidirler. Ayrıca havuz ve deniz gibi su birikintileri de zararlıdır. Tuvalet temizliğine büyük önem gösterilmelidir.

Cinsel ilişkiden daha fazla keyif almak istiyorsanız, siz de vajinal estetik operasyonu için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz. Kendinize daha güvenli ve mutlu olmak için sorunları gidermede size yardımcı oluyoruz.

Vajinal Estetik Ameliyatı Fiyatları Nelerdir?

Ümraniye vajinal estetik ameliyatının fiyatları kliniğimizde değişmektedir. Her işlem hastalara özel gerçekleştirilmektedir ve dolayısıyla fiyatlar da buna göre standart değildir. Hizmet ve doktor kalitemize göre çok uygun fiyatlarla genital bölge estetiği yaptırmanız mümkündür. Ümraniye’de bulunan kliniğimizden randevu alarak doktorunuzla görüşebilir ve net fiyat bilgisi edinebilirsiniz.

Aynı zaman da Ümraniye Kürtaj ve Ümraniye Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi işlemleride kliniğimizde gerçekleştirilmektedir.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Whatsapp