Üsküdar Vajinal Estetik

Üsküdar cinsel organ estetiği için kliniğimiz kaliteli ve uzman doktor kadrosuyla hizmet sunmaktadır. Cinsel organ estetiği artık tıp ve teknoloji dünyasındaki yeniliklerle beraber çok yaygınlaşmıştır. Birçok cinsel organ estetik bozukluğu için ameliyat yapılabilmektedir. İstanbul Klinik olarak bize başvuran hastalarımız aldıkları sonuçlardan memnun kalmaktadırlar.

Vajinal Estetik Ameliyatı Neden Yapılır?

Üsküdar vajinal estetik ameliyatı için kliniğimizde şu hizmetler sunulmaktadır:

  • Vajina daraltma
  • Renk açma
  • Vajina dış dudak dolgusu
  • Vajina iç dudak estetiği
  • Klitoris estetiği
  • G noktası büyütme
  • Sarkma ve buruşmaları düzeltme

Vajinal estetik ile doğuştan ya da sonradan oluşan deformasyonlar düzeltilmektedir. Bu açıdan sizi rahatsız eden bir vajinal görüntü veya sorun varsa kliniğimizden tıbbi destek alabilirsiniz.

Vajinal estetik ameliyatlarımız çok steril bir ortamda gerçekleşir. Alanında uzman doktorlarla çalışılmaktadır.

Üsküdar Vajinal Estetik 2

Vajinal Estetik Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Cinsel organ estetik ameliyatlarımızın süresi hastaya göre değişir. Genellikle çok uzun süren ameliyatlar değillerdir ancak ameliyat sonrası bazı konularda dikkatli olmak gerekir. Vajinal estetik ameliyatlarının yapılış yöntemi hangi alanda olduğuna bağlı olarak değişmektedir.

Vajinal estetik ameliyatı olan hastalarımız işlem sonrasında bir süre cinsel ilişkiye girmemelidirler. Bu süre 40 gün olarak belirtilebilir. Ayrıca su birikintilerine de girmemek, havuzdan ve denizden uzak durmak önemlidir. Vajinal estetik ameliyatı özellikle vajina daraltma, dış dudak beyazlatma, sarkma vb. sorunların giderilmesi gibi sorunlarda daha fazla tercih edilmektedir.

Vajinanın bollaşması, idrar kaçırma, sarkmalar, buruşmalar ve vajina dudaklarının kararması hastaların en çok şikayet ettikleri konulardandır.

Vajinal Estetik Fiyatı Nedir?

Üsküdar vajinal estetik ameliyatı bu semtteki kliniğimizde çok iyi ve sağlık koşullarına uygun biçimde gerçekleşmektedir. Vajina estetiğinin fiyatları her işleme ve hastaya göre değişir ancak aldığımız sonuçlara kıyasla oldukça uygun fiyatlarımız bulunmaktadır. Net fiyat bilgisi almak için bizden randevu alabilir ve doktorunuzla görüşebilirsiniz.

Aynı zaman da Üsküdar Kürtaj ve Üsküdar Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi işlemleride kliniğimizde gerçekleştirilmektedir.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Whatsapp