Üsküdar Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi

Üsküdar kalıcı kızlık zarı dikme işlemi için İstanbul Kliniği ile iletişime geçebilir ve sonuçtan son derece memnun kalabilirsiniz. Kızlık zarı, günümüzde hala birçok kadın için önem taşıyan bir konudur. İlişkiye girmiş, kızlık zoru bozulmuş ancak bakire olmayı önemseyen kadınlar kızlık zarı dikimi için sıkça başvuru yapmaya başlamışlardır. İstanbul Klinik olarak bu konuda size yardımcı olabiliriz.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır?

Kalıcı kızlık zarı ameliyatı için kliniğimize başvurduğunuzda uzman ekibimiz tarafından, hijyenik ve steril bir ortamda ameliyat edilirsiniz. Ameliyatımız Flep yöntemi ile gerçekleşmektedir. Bu ameliyatın tıptaki ismi “ Hymenoplasty”dir. Flep aynı zamanda vajina duvarları içindeki dokunun ismidir. Vajinanın iç kısmında yer alan bu doku parçası ameliyat ile kaldırılır. Yeniden bir yapılandırma gerçekleşir ve kızlık zarı vajina duvarını sarar.

Ameliyat sonra ilişkiye giren kadınlardan bakirelerde olduğu gibi kan gelecektir. Bunu da işlemden sonra vajina damarları sağlar. Bölgeyi kanlandırır. Yine bakirelerde olduğu gibi bu zarın orta kısmında bir delik bulunur. Bu delik adet kanının, vajinal sıvıların dışarı çıkmasını sağlamaktadır.

Üsküdar Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi 2

üsküdar kızlar zarı dikimi işlemleri

Kalıcı ile Geçici Kızlık Zarı Ameliyatı Arasındaki Fark Nedir?

Kalıcı kızlık zarı işlemi için daha çok talep vardır. Geçici kızlık zarı dikildikten sonra eğer kişi birkaç gün içinde ilişkiye girmezse kanama gerçekleşmeyecektir. Bu da tüm operasyonun boşa gitmesine neden olabilir. Kalıcı kızlık zarı işleminde ise böyle bir problem söz konusu olmaz.

Kalıcı Kızlık Zarı Fiyatları Nedir?

Üsküdar kalıcı kızlık zarı dikimi işlemi için standart bir fiyat verilmemektedir ancak kliniğimizde fiyatlar çok uygundur. Bizimle iletişime geçip, randevu aldığınızda görüşmede fiyat bilgisi edinebilirsiniz. Kalıcı kızlık zarı dikimi için kliniğimiz iyi koşullar sunar; hastalarımız sonuçtan memnundur.

Aynı zaman da Üsküdar Kürtaj ve Üsküdar vajinal estetik işlemleride kliniğimizde gerçekleştirilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Whatsapp