Zeytinburnu Vajinal Estetik

Zeytinburnu vajinal estetik operasyonu kliniğimizin tıbbi hizmetleri arasında yer almaktadır. Cinsel bölge estetiği artık birçok kadının büyük önem verdiği bir konudur ve teknolojik gelişmelerle birlikte bu konuda etkili çözümler sunulur. İstanbul Klinik olarak cinsel estetik ameliyatlarımızı başarılı bir şekilde sonuçlandırıyor ve size bu konuda yardımcı oluyoruz.

Vajinal Estetik Nedir?

Zeytinburnu vajinal estetik operasyonu ile birçok genital bölge rahatsızlıkları giderilmektedir. Vajinal estetik ameliyatlarının tek bir kapsamı yoktur. Farklı sorunlar için vajinal estetik gerçekleştirilebilir. Vajinal estetik yaptırmak istiyorsanız siz de Zeytinburnu’nda bulunan kliniğimizi arayarak, bizden randevu alabilirsiniz.

Vajinal Estetik Neden Yapılır?

Cinsel organ estetiği yaptırmak isteyenler genellikle şu nedenlerle bize başvurmaktadır:

  • Vajinanın dış dudaklarını dolgu ile büyütmek
  • Vajinal daralma
  • Klitoris estetiği
  • Dış dudak beyazlatma işlemi
  • G noktası büyütme
  • İç dudak estetiği
  • Vajina duvarlarında sarkma ve buruşmaları yok etmek
  • Doğum sonrası oluşan sorunlar
  • Kızlık zarı dikimi

Bu sorunlar için kliniğimizde uzman bir ekibimiz hizmet vermektedir. Ameliyatlar son derece hijyenik ve steril bir ortamda gerçekleşir.

Vajinal estetik ameliyatı sonrasında genel olarak 40 gün ilişkiye girmemek gerekmektedir. Tuvalet sonrası temizlik oldukça önemlidir. Deniz ve havuzdan da bu süre içinde uzak durmak gerekir.

Cinsel estetik ameliyatları sonrasında cinsel açıdan da faydalar görülür. Cinsel ilişkiden daha fazla zevk alma ve kendinden daha emin olma gibi yararlı sonuçları vardır. Cinsel organ estetiği artık çok sayıda kadın tarafından yaptırılmaktadır.

Zeytinburnu Vajinal Estetik 2

Zeytinburnu Vajinal Estetik Fiyatları Neler?

Zeytinburnu vajinal estetik fiyatlarımız kaliteli hizmet standartlarımıza göre oldukça uygundur. Her sene vajinal estetik ameliyatının fiyatları değişmektedir. Kliniğimizden öncelikle randevu alıp, doktorunuzla görüşme yaparak net bir fiyat bilgisi alabilirsiniz. İstanbul Klinik olarak gerçekleştirdiğimiz başarılı vajinal estetik ameliyatlarımız ile hastalarımız son derece memnun kalmışlardır.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Whatsapp