Zeytinburnu Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi

Kalıcı bekaret zarı dikimi için İstanbul Klinik olarak Zeytinburnu semtinde hizmet veriyoruz. Kızlık zarı dikimi birçok kişinin araştırdığı hassas bir konu; bu işlemi yapacak olan kliniğin özenle seçilmesi gerekmektedir. Steril bir ortamda kızlık zarı dikimini kalıcı olarak gerçekleştirmek isteyenler kliniğimizden randevu alabilirler.

Kızlık Zarı Dikimi Nedir?

Zeytinburnu kalıcı kızlık zarı dikimi için kliniğimizde yaptıracağınız işlemden memnun kalacaksınız. Kızlık zarı dikimi, kadın erkek ilişkiye girdiğinde kadından kan gelmesini sağlayacak bir operasyondur. Yırtılan kızlık zarı bu operasyon ile onarılır. Kızlık zarı ameliyatının bir diğer ismi “Hymenoplasty ”’dir.

Zeytinburnu Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi 2

Kızlık Zarı Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Kalıcı kızlık zarı ameliyatı vajinanın iç duvar kısmında flep ismi verilen bir dokunun kaldırılması ve bu dokunun yeniden yapılandırılması ile gerçekleştirilir. Bu işlemden sonra vajina damarları bu bölgenin yeniden kanlanmasını sağlayacağı için kızlık zarı dikilen kişi ilişkiye girdiğinde bakireymiş gibi kan gelecektir. Kliniğimizde flep yöntemi ile kalıcı kızlık zarı ameliyatını gerçekleştiriyoruz.

Kızlık Zarı Dikimi Ameliyatında Nasıl Sonuç Alınır?

Kızlık zarı ameliyatı ile ne gibi sonuçlar alınacağı en çok sorulanlar arasında yer almaktadır. Uzman hekimlerimiz tarafından gerçekleştirilen ameliyat sonrasında:

  • Zar yenilenir ve ortasında normalde de olduğu gibi adet kanı ve vajinal sıvıların geçmesi için bir delik bulunur
  • İlişkiye girildiğinde kan gelir
  • Kan miktarı, rengi anatomiye göre değişmekle beraber bakireyken ilişkiye girdiğiniz gibi olacaktır
  • Kalıcı bir işlemdir ve tekrarlanabilir

Kızlık zarı ameliyatının yapıldığı yalnızca vajinal kontrol sonrası anlaşılmaktadır.

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları Nedir?

Zeytinburnu kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları için İstanbul Klinik ile iletişime geçebilirsiniz. Randevu aldıktan sonra fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, kızlık zarı dikimi için uzman bir ekip tarafından ameliyat edilebilirsiniz. Hastalarımız aldıkları sonuçlarda memnun kalmaktadırlar.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Whatsapp